Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Pas vitesh përgatitjeje, Jin dhe një listë luftëtarësh mblidhen për Turneun e Mbretit të Grushtit të Hekurt. Jin mëson për historinë e errët të familjes së tij.

Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 18, 2022
Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published