Solo (2016) me Titra Shqip

Solo (2016) me Titra Shqip

Nov. 09, 2016
Vlerësimi juaj: 0
9.3 4 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 05, 2018
7
1Sezoni 1 Nov. 09, 2016

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Polici i inflirtuar Marco depërton në familjen e krimit Corona por gjen se ai duhet të turbullojë linjat ligjore dhe morale për të ruajtur sekretin dhe për të përfunduar misionin.

Solo (2016) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Solo
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Transmetuar në dt: Nov. 09, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 02, 2018
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 110 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
4 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x