Bridgerton (2020) me Titra Shqip

Bridgerton (2020) me Titra Shqip

Dec. 25, 2020
Vlerësimi juaj: 9
8.7 7 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 May. 16, 2024
10
2Sezoni 2 Mar. 25, 2022
10
1Sezoni 1 Dec. 25, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Regé-Jean Page isSimon Basset
Simon Basset
Phoebe Dynevor isDaphne Bridgerton
Daphne Bridgerton
Julie Andrews isLady Whistledown (voice)
Lady Whistledown (voice)
Jonathan Bailey isAnthony Bridgerton
Anthony Bridgerton
Luke Newton isColin Bridgerton
Colin Bridgerton
Nicola Coughlan isPenelope Featherington
Penelope Featherington
Ruth Gemmell isViolet Bridgerton
Violet Bridgerton
Polly Walker isPortia Featherington
Portia Featherington
Golda Rosheuvel isQueen Charlotte
Queen Charlotte
Ruby Barker isMarina Thompson
Marina Thompson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasuria, luksi i shfrenuar, tradhtia, intrigat: këta janë përbërësit e serisë së kostumeve të krijuar nga Shondaland dhe të marra nga seria e suksesshme e bestsellerëve. Një sagë familjare që shumë njerëz tashmë kanë spekuluar të jetë Downton Abbey i ri.

 

Bridgerton 2020 me titra shqip – Për çfarë flet?

Familja Bridgerton, në Angli në vitet 1810-20, është e fuqishme, e pasur, e njohur, e admiruar nga e gjithë shoqëria e lartë e Londrës. Në veçanti, vajza e tij Daphne është në qendër të vëmendjes, afër debutimit të saj në shoqëri dhe, rrjedhimisht, në kërkim të partisë më të mirë të mundshme. Mes dashurive, intrigave, luksit dhe dinamikës së kësaj bote, përmes Dafnës do të takojmë të gjithë anëtarët e familjes.

Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bridgerton
Vlerësimi TMDb 8.119 2,355 vota
Transmetuar në dt: Dec. 25, 2020
Përfunduar në dt: May. 16, 2024
Sezone 3
Episodet 24
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Top Boy (2019) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Silo (2023) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
Griselda (2024) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
Foodie Love (2019) me Titra Shqip
The Night Manager (2023) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x