Éternelle (2009) me Titra Shqip

Éternelle (2009) me Titra Shqip

Jul. 30, 2009
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 30, 2009
10

Regjizori

Joël Houssin
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në shi të rrëmbyeshëm, Dr. Voline, një mjek nate, rrëzon një grua të re lakuriq me 4×4. E transportuar në spital, ajo nuk mban mend asgjë dhe është shpallur bartëse e një bakteri të panjohur. Duke refuzuar të ndahet nga njeriu që e goditi, e panjohura do të jetë një enigmë e vërtetë për Yann. Në veçanti, ai zbulon në fuqitë e saj të çuditshme që e lejojnë atë të lexojë mendime dhe të shkëmbejë personalitet, kujtime dhe aftësi me ata që takon.

Éternelle (2009) me Titra Shqip
Éternelle (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Éternelle
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota
Transmetuar në dt: Jul. 30, 2009
Përfunduar në dt: Aug. 13, 2009
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Terror (2018) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
Heroes (2006) me Titra Shqip
Chernobyl (2019) me Titra Shqip
Liaison (2023) me Titra Shqip
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
Culprits (2023) me Titra Shqip
Reborn Rich (2022) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Arrow (2012) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x