Twin Peaks (1990) me Titra Shqip

Twin Peaks (1990) me Titra Shqip

Apr. 08, 1990
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 May. 21, 2017
2Sezoni 2 Sep. 30, 1990
10
1Sezoni 1 Apr. 08, 1990
10

Regjizori

David Lynch
Regjizori

Aktorët

Kyle MacLachlan isDougie Jones / Dale Cooper
Dougie Jones / Dale Cooper

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Trupi i Laura Palmer është larë në një plazh pranë qytetit të vogël të shtetit Uashington, Twin Peaks. Agjenti Special i FBI-së Dale Cooper thirret për të hetuar vdekjen e saj të çuditshme vetëm për të zbuluar një rrjet misteri që përfundimisht e çon atë thellë në zemrën e pyllit përreth dhe në shpirtin e tij.

Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twin Peaks
Vlerësimi TMDb 8.3 1,761 vota
Transmetuar në dt: Apr. 08, 1990
Përfunduar në dt: Sep. 03, 2017
Sezone 3
Episodet 48
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
Bodyguard (2018) me Titra Shqip
Sexify 2021
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
The Killing Kind (2023) me Titra Shqip
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
School of Lies (2023) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

3 Komente
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
3
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x