Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip

Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip

Dec. 04, 2005
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 10, 2006
10
1Sezoni 1 Dec. 04, 2005
10

Regjizori

Ethan Reiff
Regjizori

Aktorët

Michael Ealy isDarwyn al-Sayeed
Darwyn al-Sayeed
Oded Fehr isFaris 'Farik' al-Farik
Faris 'Farik' al-Farik
Henri Lubatti isIlija Korjenić
Ilija Korjenić
Thekla Reuten isWilhelmina 'Mina' van der Hulst
Wilhelmina 'Mina' van der Hulst
Kevin Alejandro isBenito 'Benny' Velasquez
Benito 'Benny' Velasquez
Melissa Sagemiller isGayle Bishop
Gayle Bishop

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një vështrim rrëqethës dhe i palëkundur në të gjitha anët e një çështjeje të ndërlikuar, duke u fokusuar tek një musliman afrikano-amerikan i cili bashkohet me një celulë terroriste të fjetur islamike në Shtetet e Bashkuara, ndërsa punon në fshehtësi për FBI-në.

Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sleeper Cell
Vlerësimi TMDb 7.7 54 vota
Transmetuar në dt: Dec. 04, 2005
Përfunduar në dt: Dec. 17, 2006
Sezone 2
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Envoys (2021) me Titra Shqip
Limitless (2015) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Catherine the Great (2019) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
SkyMed (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x