Chucky (2021) me Titra Shqip

Chucky (2021) me Titra Shqip

Oct. 12, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.7 10 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Oct. 04, 2023
10
2Sezoni 2 Oct. 05, 2022
10
1Sezoni 1 Oct. 12, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Brad Dourif isChucky (voice)
Chucky (voice)
Zackary Arthur isJake Webber
Jake Webber
Teo Briones isJunior Webber
Junior Webber
Fiona Dourif isNica Pierce
Nica Pierce
Alex Vincent isAndy Barclay
Andy Barclay
Avery Esteves isOliver Hayden
Oliver Hayden

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi një kukull vintazh Chucky del në shitje në oborrin periferik, një qytet idilik amerikan është futur në kaos ndërsa një seri vrasjesh të tmerrshme fillojnë të ekspozojnë hipokrizitë dhe sekretet e qytetit. Ndërkohë, ardhja e armiqve – dhe aleatëve – nga e kaluara e Chucky kërcënon të ekspozojë të vërtetën pas vrasjeve, si dhe origjinën e pallogaritur të kukullës demon.

Chucky (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chucky
Vlerësimi TMDb 7.859 3,732 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 04, 2023
Sezone 3
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Suburræterna (2023) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Crooks (2024) me Titra Shqip
Beartown (2020) me Titra Shqip
Dracula (2020) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x