Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip: Sezoni 2

May. 16, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Pasojat e një vrasjeje u përhapën shpejt nga ishulli Paxos në Athinë, duke i detyruar të gjithë të përballen me sekretet e tyre dhe të kërkojnë të vërtetën – ose ta fshehin atë.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published