Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip

Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip

Posedojini të gjithaJun. 26, 2019USA106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të vendosur për të mbajtur Annabelle që të mos bënte më shumë kërdi, demonologët Ed dhe Lorraine Warren e sjellin kukullën e pushtuar në dhomën e mbyllur të objekteve në shtëpinë e tyre, duke e vendosur atë “të sigurt” pas xhamit të shenjtë dhe duke kërkuar bekimin e shenjtë të një prifti. Por një natë e keqe tmerri pret ndërsa Annabelle zgjon shpirtrat e këqij në dhomë, të cilët të gjithë i vunë sytë nga një objektiv i ri – vajza dhjetë vjeçare e Warrens, Judy dhe miqtë e saj.

Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Annabelle Comes Home
Vlerësimi IMDb 5.9 85,025 vota
Vlerësimi TMDb 6.421 3,259 vota

Regjizori

Aktorët

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Mckenna Grace isJudy Warren
Judy Warren
Madison Iseman isMary Ellen
Mary Ellen
Katie Sarife isDaniela Rios
Daniela Rios
Michael Cimino isBob Palmeri
Bob Palmeri
Samara Lee isAnnabelle
Annabelle "Bee" Mullins
Paul Dean isMr. Palmeri
Mr. Palmeri
Luca Luhan isAnthony Rios
Anthony Rios
Alison White isMrs. Faley
Mrs. Faley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
A Day and a Half (2023) me Titra Shqip
Wrath of Silence (2017) me Titra Shqip
Swimming Pool (2003) me Titra Shqip
One More Shot (2024) me Titra Shqip
A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Coriolanus (2011) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
57 Seconds (2023) me Titra Shqip
Operation Hyacinth (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x