Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip

Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip

Pak skandaloze. Plotësisht përrallore.May. 11, 2023South Korea108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër shoqet më të mira e çojnë klubin e tyre të librave në Itali për udhëtimin argëtues të vajzave që nuk e kanë pasur kurrë. Kur gjërat dalin nga binarët dhe zbulohen sekretet, pushimet e tyre relaksuese shndërrohen në një aventurë ndër-country që ndodh një herë në jetë.

Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip
Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip
Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip
Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip
Book Club: The Next Chapter (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Book Club: The Next Chapter
Vlerësimi IMDb 5.8 1,352 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 42 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Murder Mystery (2019) me Titra Shqip
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Kindergarten Cop (1990) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Your Christmas Or Mine? (2022) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x