Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Shkoni në çdo hap të rrugës.Jun. 23, 2011USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

17-vjeçarja Maria (Katerina Graham) sapo ka dalë nga shkolla e riformimit dhe nuk ka në plan të futet sërish në telashe, edhe pse lagjja e saj, Bronx, nuk është aspak një parajsë. E vendosur për të kultivuar një pasion të natyrshëm për kërcimin hip hop dhe për t’i dhënë stabilitet jetës së saj, ajo është e bindur nga Brandon (Randy Wayne), menaxher i një shkolle për talentet e rinj, të përgatisë një grup kërcimtarësh të padisiplinuar, HD.

Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honey 2
Vlerësimi IMDb 5.3 7,272 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 343 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Traffic (2000) me Titra Shqip
Selma (2014) me Titra Shqip
Wrong Cops (2013) me Titra Shqip
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
Rush Hour (1998) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
Sister Act (1992) me Titra Shqip
Eiffel (2021) me Titra Shqip
Chance (2020)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x