Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 687 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip

Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip

I dashur gjakatar.Feb. 04, 2016USA108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Anglinë e shekullit XIX, të infektuar me zombi vrasës, Elizabeth Bennett dhe motrat e saj u rritën nga babai i tyre duke mësuar arte të ndryshme marciale dhe përdorimin e armëve të ndryshme, në mënyrë që të dinë se si të mbrohen. Marrëdhënia e dashurisë e torturuar e Elizabetës me zotin Darcy në mënyrë të pashmangshme do të përfundojë duke u gërshetuar me luftën e ndaluar kundër pandemisë që e kthen popullsinë në zombie.

Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pride and Prejudice and Zombies
Vlerësimi IMDb 5.8 53,889 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,745 vota

Regjizori

Burr Steers
Regjizori

Aktorët

Lily James isElizabeth Bennet
Elizabeth Bennet
Sam Riley isFitzwilliam Darcy
Fitzwilliam Darcy
Jack Huston isGeorge Wickham
George Wickham
Bella Heathcote isJane Bennet
Jane Bennet
Douglas Booth isCharles Bingley
Charles Bingley
Matt Smith isParson Collins
Parson Collins
Charles Dance isMr. Bennet
Mr. Bennet
Lena Headey isLady Catherine de Bourgh
Lady Catherine de Bourgh
Suki Waterhouse isKitty Bennet
Kitty Bennet
Emma Greenwell isCaroline Bingley
Caroline Bingley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
The Human Centipede (First Sequence) (2009) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Velvet Buzzsaw (2019) me Titra Shqip
The Free Fall (2021) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Casablanca (1943) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Pay the Ghost (2015) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published