Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6249 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3embedwish.com
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip

My Sole Desire (2023) me Titra Shqip

Apr. 05, 2023France119 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Manon pa qëllim fillon punën në À mon seul désir, një klub striptizmi që ofron performanca me koncepte të larta, ajo lidhet menjëherë me koleget e saj striptiste, veçanërisht Mia, një aktore aspirante me një të dashur dhe fëmijë. Manon mëson se “nuk janë para të lehta, por para të shpejta” dhe kur e gjen veten duke rënë në dashuri me Mian, ajo detyrohet të vërë në dyshim prioritetet e saj ndërsa eksploron jetën e saj erotike të sapogjetur.

My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
My Sole Desire (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal À mon seul désir
Vlerësimi IMDb 6.4 114 vota
Vlerësimi TMDb 6.375 8 vota
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Whiplash (2014) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Twin Peaks: The Missing Pieces (2014) me Titra Shqip
Candy Cane Christmas (2020) me Titra Shqip
Christmas with You (2022) me Titra Shqip
Arn: The Kingdom at Road’s End (2008) me Titra Shqip
Streamline (2021) me Titra Shqip
Ghosts of Girlfriends Past (2009) me Titra Shqip
Love on Trend (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x