Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip

Downtown Owl (2023) me Titra Shqip

Jun. 08, 2023USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1983 Owl, North Dakota, jeta e tre banorëve – të moshuarit Horace, i cili i kalon pasditet duke kujtuar në kafenenë lokale; Mitch adoleshent, qendërmbrojtës i dëshpëruar yll lojtar-power-horse; dhe mësuesja e anglishtes e sapoemëruar e shkollës së mesme Julia – së bashku me banorët e tjerë të qytetit, janë përmbytur nga një stuhi historike zbardhuese.

Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Downtown Owl (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Downtown Owl
Vlerësimi IMDb 6.9 44 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 12 vota

Regjizori

Aktorët

Lily Rabe isJulia Rabia
Julia Rabia
Ed Harris isHorace Jones
Horace Jones
Arianna Jaffier isRebecca Grooba
Rebecca Grooba
Finn Wittrock isCoach Laidlaw
Coach Laidlaw
Henry Golding isVance Druid
Vance Druid
Hamish Linklater isPrincipal Valentine
Principal Valentine
Matt Roy isRandall Harley
Randall Harley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Banana Joe (1982) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
The American (2010) me Titra Shqip
Tomka dhe Shokët e Tij (1977) aka Tomka and His Friends Film Shqiptar
Platoon (1986) me Titra Shqip
The Perfect Find (2023) me Titra Shqip
I Do… Until I Don’t (2017) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip
Die Hart 2: Die Harter (2024) me Titra Shqip
To the Moon (2021) me Titra Shqip
Bad Words (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x