Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 472 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Por (2024) me Titra Shqip

Por (2024) me Titra Shqip

Zgjidh një anëMar. 27, 2024Unknown146 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëtim që gërmon thellë në kompleksitetin e miqësisë. I vendosur në sfondin e një festivali të gjallë kolegji, filmi eksploron dinamikën e ndërlikuar mes dy miqve, rrugët e të cilëve ndryshojnë dhe ndezin një konkurrencë të ashpër.

Por (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Por
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dolphin Tale 2 (2014) me Titra Shqip
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 3: Revelations (2009) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
The American (2010) me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Philadelphia (1993) me Titra Shqip
Confessions of a Hitman (2022) me Titra Shqip
Max (2015) me Titra Shqip
Fences (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published