Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 290 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Munich (2005) me Titra Shqip

Munich (2005) me Titra Shqip

Bota po shikonte në vitin 1972 teksa 11 atletë izraelitë u vranë në Lojërat Olimpike të Mynihut. Kjo është historia e asaj që ndodhi më pas.Dec. 23, 2005Canada164 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë Lojërave Olimpike të 1972 në Mynih, njëmbëdhjetë atletë izraelitë merren peng dhe vriten nga një grup terrorist palestinez i njohur si Shtatori i Zi. Në hakmarrje, qeveria izraelite rekruton një grup agjentësh të Mossad për të gjurmuar dhe ekzekutuar ata që janë përgjegjës për sulmin.

Munich (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Munich
Vlerësimi IMDb 7.5 230,259 vota
Vlerësimi TMDb 7.138 2,238 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Perfect Addiction (2023) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Independence Day (1996) me Titra Shqip
The Park (2023) me Titra Shqip
Antares (2004) me Titra Shqip
Days of Thunder (1990) me Titra Shqip
iNumber Number: Jozi Gold (2023) me Titra Shqip
Detective Knight: Independence (2023) me Titra Shqip
Expend4bles (2023) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Delegacioni aka The Delegation (2018) Film Shqiptar
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x