Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 353 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
National Lampoon’s Van Wilder (2002) me Titra Shqip

National Lampoon’s Van Wilder (2002) me Titra Shqip

Asnjë festë nuk fillon derisa të bëhet Wilder.Mar. 29, 2002Germany92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Van Wilder ka qenë në kolegj për shtatë vjet dhe – për inat të babait të tij – shumicën e kohës e kalon duke organizuar festa, aq sa ai është bërë një profesionist i vërtetë. Ndërkohë, Gwen, e cila shkruan për gazetën e universitetit, duhet të shkruajë një pjesë mbi Van, por ai është gjithmonë shumë i zënë për te dhënë intervistë. Atëherë vajza pastaj raporton atë që ka dëgjuar për të dhe artikulli nuk është shumë lavdërues. Më në fund të dy takohen ..

National Lampoon’s Van Wilder (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal National Lampoon's Van Wilder
Vlerësimi IMDb 6.4 104,730 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,374 vota

Regjizori

Walt Becker
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isVan Wilder
Van Wilder
Tara Reid isGwen Pearson
Gwen Pearson
Tim Matheson isVance Wilder Sr.
Vance Wilder Sr.
Kal Penn isTaj Mahal Badalandabad
Taj Mahal Badalandabad
Daniel Cosgrove isRichard Bagg
Richard Bagg
Paul Gleason isProfessor McDoogle
Professor McDoogle
Erik Estrada isErik Estrada
Erik Estrada
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Hercules in New York (1970) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
On the Count of Three (2022) me Titra Shqip
Mad About Mambo (2000) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
El Conde (2023) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x