Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 335 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Patriot Games (1992) me Titra Shqip

Patriot Games (1992) me Titra Shqip

Jo për nder. Jo për vendin. Për gruan dhe fëmijën e tij.Jun. 04, 1992USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur analisti i CIA-s Jack Ryan ndërhyn në një vrasje të IRA-s, një fraksion renegat synon Xhekun dhe familjen e tij si hakmarrje.

Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Patriot Games
Vlerësimi IMDb 6.8 114,850 vota
Vlerësimi TMDb 6.671 1,362 vota

Regjizori

Phillip Noyce
Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isJack Ryan
Jack Ryan
Anne Archer isDr. Caroline
Dr. Caroline "Cathy" Ryan
Thora Birch isSally Ryan
Sally Ryan
Sean Bean isSean Miller
Sean Miller
Patrick Bergin isKevin O'Donnell
Kevin O'Donnell
James Fox isLord William Holmes
Lord William Holmes
Samuel L. Jackson isLt. Cmdr. Robby Jackson
Lt. Cmdr. Robby Jackson
James Earl Jones isAdm. James Greer
Adm. James Greer
Richard Harris isPaddy O'Neil
Paddy O'Neil
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hard Target (1993) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Attack on Titan: Chronicle (2020) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Centigrade 2020
Kill Boksoon (2023) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
Flinch 2021
Fallen from the Sky (2008) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x