Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2278 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip

The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip

Ata po vdesin për të shpëtuar botën.Jul. 28, 2021United States132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Mirësevini në ferr, domethënë në Belle Reve, burgu me përqindjen më të lartë të vdekjeve në Shtetet e Bashkuara, ku mbizotërojnë mbizotëruesit më të këqij, të gatshëm të bëjnë gjithçka për të dalë: madje bashkohuni me Task Force X  super sekrete dhe të errët. Dhe kështu që Bloodsport, Peacemaker, Capitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin dhe psikopatja më e dashur nga të gjithë, Harley Quinn e armatosur rëndë, janë hedhur në ishullin e largët të Corto Maltese, plot armiq. Duke hyrë në një xhungël të mbushur me kundërshtarë militantë dhe forca guerile, Skuadra do të përfshihet në një mision kërkimi dhe shkatërrimi, nën drejtimin e kolonelit Rick Flag në terren dhe me udhëzimet e ekspertëve të teknologjisë të qeverisë së Amanda Waller në veshët e tyre, të cilët nga baza i drejtojnë.

The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Suicide Squad
Vlerësimi IMDb 8.1 5,879 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 527 vota

Regjizori

James Gunn
Regjizori

Aktorët

Margot Robbie isHarleen Quinzel / Harley Quinn
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Idris Elba isRobert DuBois / Bloodsport
Robert DuBois / Bloodsport
John Cena isChristopher Smith / Peacemaker
Christopher Smith / Peacemaker
Joel Kinnaman isRick Flag
Rick Flag
Sylvester Stallone isKing Shark (voice)
King Shark (voice)
Viola Davis isAmanda Waller
Amanda Waller
David Dastmalchian isAbner Krill / Polka-Dot Man
Abner Krill / Polka-Dot Man
Jai Courtney isGeorge 'Digger' Harkness / Captain Boomerang
George 'Digger' Harkness / Captain Boomerang
Peter Capaldi isClifford DeVoe / The Thinker
Clifford DeVoe / The Thinker
Michael Rooker isBrian Durlin / Savant
Brian Durlin / Savant
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
Hellhound (2024) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published