Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 492 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
RED 2 (2013) me Titra Shqip

RED 2 (2013) me Titra Shqip

Më të mirët nuk pushojnë kurrë.Jul. 18, 2013United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Agjenti i pensionuar i CIA-s Frank Moses (Bruce Willis) po futet përsëri në telashe me “Nightshade”, një armë bërthamore e rrezikshme që u zhduk 25 vjet më parë në rrethana misterioze dhe për të cilën ai nuk kishte dëgjuar kurrë. Ndërsa ish kolegut Victoria (Helen Mirren) i është dhënë detyra për ta eleminuar atë nga MI6, mbështetur nga Marvin Biggs (John Malkovich) dhe gruaja e tij Sarah (Mary-Louise Parker) në tërheqje, Frank niset për një gjueti që, duke kaluar nëpër Paris, Londër dhe Moskë, kjo do ta çojë atë të zbulojë misterin prapa Nightshade, një armë e lakmuar nga FBI, agjentë specialë, terroristë dhe ish-spiunë, dhe rolin e luajtur nga Katja (Catherine Zeta-Jones), ish-ja e tij joshëse, dhe shkencëtari i shkëlqyer Bailey (Anthony Hopkins).

RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED 2
Vlerësimi IMDb 6.6 163,366 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,167 vota

Regjizori

Dean Parisot
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Munich (2005) me Titra Shqip
The Legacy of a Whitetail Deer Hunter (2018) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Dark Asset (2023) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Tango & Cash (1989) me Titra Shqip
iNumber Number: Jozi Gold (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published