Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 662 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip

Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip

Keni dashur ndonjëherë që shefi juaj të kishte vdekur?Jul. 08, 2011USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Nick-un, Kurtin-in dhe Dale-n, e vetmja gjë që do ta bënte më të tolerueshme jetën e përditshme do të ishte të grisnin në pluhur shefat e tyre të patolerueshëm. Lënia e duhanit nuk është një opsion, kështu që, me përfitimin e disa pijeve dhe disa këshillave të dyshimta nga një ish-marrëfyes, të tre miqtë hartojnë një plan të ndërlikuar dhe në dukje të pagabueshëm për të hequr qafe veten nga punëdhënësit e tyre përkatës… përgjithmonë.

Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Horrible Bosses
Vlerësimi IMDb 6.9 447,284 vota
Vlerësimi TMDb 6.569 5,568 vota

Regjizori

Seth Gordon
Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isNick Hendricks
Nick Hendricks
Charlie Day isDale Arbus
Dale Arbus
Jason Sudeikis isKurt Buckman
Kurt Buckman
Kevin Spacey isDave Harken
Dave Harken
Jennifer Aniston isJulia Harris
Julia Harris
Colin Farrell isBobby Pellitt
Bobby Pellitt
Jamie Foxx isMotherfucker Jones
Motherfucker Jones
P.J. Byrne isKenny Sommerfeld
Kenny Sommerfeld
Julie Bowen isRhonda Harken
Rhonda Harken
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Role Play (2024) me Titra Shqip
Naked Gun 33⅓: The Final Insult (1994) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Almost Christmas (2016) me Titra Shqip
American Pie Presents: Beta House (2008) me Titra Shqip
Baby Mama (2008) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip
John Doe: Vigilante (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x