Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1648 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip

Njihuni me ligjin e ri të jetës së përtejme.Nov. 15, 2022102 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur Sherifi Roy Pulsipher e gjen veten në jetën e përtejme, ai bashkohet me një forcë speciale policie dhe kthehet në Tokë për të shpëtuar njerëzimin nga të vdekurit.

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
Vlerësimi TMDb 6.083 12 vota

Regjizori

Paul Leyden
Regjizori

Aktorët

Jeffrey Donovan isSheriff Roy Pulsipher
Sheriff Roy Pulsipher
Craige Els isJulius Butterfield
Julius Butterfield
Tilly Keeper isCharlotte Pulsipher
Charlotte Pulsipher
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Timecop (1994) me Titra Shqip
Recoil (2011) me Titra Shqip
From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Atticus Institute (2015) me Titra Shqip
Weathering with You (2019) me Titra Shqip
Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story (2016) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Once Upon a Time in Mumbai Dobaara! (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x