Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1254 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Ride On (2023) me Titra Shqip

Ride On (2023) me Titra Shqip

Apr. 07, 2023China126 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Artisti luftarak dikur i bukur, tani i zhveshur  i Dragoit Tiger, Lao Luo, jeton me kalin e tij të dashur, Red Rabbit. Për shkak të një mosmarrëveshje borxhi që përfshin Red Rabbit, ai përballet me krizën e “ndarjes babë-bir”. I dëshpëruar, Lao Luo i kërkon ndihmë vajzës së tij Bao dhe të dashurit të saj Naihua, të cilët e kanë keqkuptuar prej vitesh. Në rrugën e vetëndihmës së tre personave dhe një kali, ata bëjnë shumë shaka dhe gradualisht afrohen me njëri-tjetrin.

Ride On (2023) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ride On
Vlerësimi IMDb 6.8 587 vota
Vlerësimi TMDb 6.045 22 vota

Regjizori

Larry Yang
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spencer (2021) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Nicky Larson and the Cupid’s Perfume (2019) me Titra Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die (2023) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
TÁR (2022) me Titra Shqip
Assault on Precinct 13 (2005) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published