Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Shogun Assassin (1980) me Titra Shqip

Shogun Assassin (1980) me Titra Shqip

Ai fshikullon shpatën e tij dhe i lehtëson viktimat e tij nga kokat e tyre!!Nov. 11, 1980Japan85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një Shogun i cili u bë paranojak ndërsa u bë i moshuar dërgoi ninjat e tij për të vrarë samurain e tij. Ata dështuan, por vranë gruan e samurait. Samurai u betua të hakmerrej për vdekjen e gruas së tij dhe bredh në fshat me djalin e tij të vogël në kërkim të hakmarrjes.

Shogun Assassin (1980) me Titra Shqip
Shogun Assassin (1980) me Titra Shqip
Shogun Assassin (1980) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shogun Assassin
Vlerësimi IMDb 7.3 11,194 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 153 vota

Regjizori

Aktorët

Akihiro Tomikawa isDaigoro Ogami
Daigoro Ogami
Kayo Matsuo isSupreme Ninja
Supreme Ninja
Minoru Ōki isMaster of Death
Master of Death
Shin Kishida isMaster of Death
Master of Death
Shogen Nitta isMaster of Death
Master of Death
Akiji Kobayashi isLord Kurogawa
Lord Kurogawa
Tokio Oki isThe Shogun
The Shogun
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
The Marksman (2021) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Takers (2010) me Titra Shqip
Por (2024) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x