Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 915 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Sanak (2021) me Titra Shqip

Sanak (2021) me Titra Shqip

Shpresa nën rrethimOct. 15, 2021India117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur në Mumbai, historia shpaloset në një spital që është nën rrethim, ku Vivaan Ahuja dhe gruaja e tij Anshika janë bllokuar. A arrin ai ta shpëtojë atë dhe pengjet e tjera nga kapuçët e rrezikshëm?

Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal सनक
Vlerësimi IMDb 7 6,874 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 7 vota

Regjizori

Kanishk Varma
Regjizori

Aktorët

Vidyut Jammwal isVivaan Ahuja
Vivaan Ahuja
Rukmini Maitra isAnshika Maitra
Anshika Maitra
Chandan Roy Sanyal isSaju Solanki
Saju Solanki
Neha Dhupia isJayati Bhargav
Jayati Bhargav
Kiran Karmarkar isAjay Pal Singh
Ajay Pal Singh
Chandan Roy isRiyaz Motleker
Riyaz Motleker
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Berserk: The Golden Age Arc I – The Egg of the King (2012) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Around the World in 80 Days (2004) me Dublim Shqip
X (2022) me Titra Shqip
Twas the Night (2021) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Tiger on the Beat (1988) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
The ‘Burbs (1989) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x