Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4805 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3d000d.com
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Një vështrim që çoi në një mbrëmje. Një gabim për të cilin do të pendohet ... PËR GJITHË JETËN E TIJ.Sep. 11, 1987United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Dan është një avokat, ai është një njeri i mirë dhe i qetë: ai ka një grua të bukur, një shtëpi të bukur, një vajzë dhe një qen. Por një mbrëmje, në një festë, ai takon një të panjohurë me emrin Aleks, një grua e pangopur. Aventura duket e lehtë dhe pa pasoja. Në vend të kësaj ka një takim të dytë; është ajo, këtë herë, që e dëshiron atë: aq më tepër që familja e tij është jashtë për fundjavë. Në këtë pikë, Dan do të donte të ribashkohej me radhët dhe t’i bënte Aleksit dalje, por ajo nuk dorëzohet dhe fillon ta bëjë jetën e tij të pamundur …

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fatal Attraction
Vlerësimi IMDb 6.9 79,328 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 954 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isDan Gallagher
Dan Gallagher
Glenn Close isAlexandra
Alexandra "Alex" Forrest
Anne Archer isBeth Gallagher
Beth Gallagher
Ellen Hamilton Latzen isEllen Gallagher
Ellen Gallagher
Meg Mundy isJoan Rogerson
Joan Rogerson
Tom Brennan isHoward Rogerson
Howard Rogerson
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
Pusoy (2022) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Righteous Thieves (2023) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
The Prestige (2006) me Titra Shqip
Lucy Shimmers And The Prince Of Peace (2020) me Titra Shqip
The Champion of Auschwitz (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published