Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 783 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3vidmoly.to
Sin City (2005) me Titra Shqip

Sin City (2005) me Titra Shqip

Ecni përgjatë rrugicës së djathtë të pasme në Sin City dhe mund të gjeni gjithçka ...Apr. 01, 2005United States124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Sin City është një qytet i dhunshëm ku gjithçka prodhon korrupsion (madje edhe në departamentin e policisë). Këtu ne ndjekim historinë e tre burrave: Marv, duke kërkuar hakmarrje pasi gjen Goldin e bukur, me të cilën kaloi vetëm një natë, kufomë në shtratin e tij; ish-fotografi Dwight i cili vrau aksidentalisht një polic heroik dhe duhet të rregullojë gjërat; dhe polici Hartigan në burg për një krim që nuk e kreu …

Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sin City
Vlerësimi IMDb 8 747,561 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 6,302 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isDet. John Hartigan
Det. John Hartigan
Jessica Alba isNancy Callahan
Nancy Callahan
Clive Owen isDwight McCarthy
Dwight McCarthy
Rutger Hauer isCardinal Patrick Henry Roark
Cardinal Patrick Henry Roark
Benicio del Toro isDet. Lt. Jack
Det. Lt. Jack "Jackie Boy" Rafferty
Powers Boothe isSenator Roark
Senator Roark
Nick Stahl isRoark Jr./The Yellow Bastard
Roark Jr./The Yellow Bastard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Lifeforce (1985) me Titra Shqip
Marry My Dead Body (2023) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Shazam! Fury of the Gods (2023) me Titra Shqip
Beyond Outrage (2012) me Titra Shqip
Detective Knight: Rogue (2022) me Titra Shqip
Emancipation (2022) me Titra Shqip
Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x