Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1339 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sissy (2022) me Titra Shqip

Sissy (2022) me Titra Shqip

#shkaktuarNov. 03, 2022Australia102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Cecilia është një ndikuese e suksesshme e mediave sociale që jeton ëndrrën, derisa ndeshet me ish-shoqen e saj më të mirë të fëmijërisë dhe ftohet në fundjavën e saj të beqarisë. Papritur Sissy e gjen veten të mbërthyer në një kabinë të largët me ngacmuesit e saj të shkollës…dhe një shije për hakmarrje

Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sissy
Vlerësimi IMDb 6.2 905 vota

Regjizori

Kane Senes
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Blood Relatives (2022) me Titra Shqip
American Ultra (2015) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Unlocked (2023) me Titra Shqip
I Came By (2022) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Infection (2004) me Titra Shqip
Frybread Face and Me (2023) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
The Teacher (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x