Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip

The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip

Mar. 07, 2024USA70 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Binjakët Phoebe dhe Max po shijojnë stilin e jetës së tyre superhero, por kur një “shpëtim” shkon keq, Thundermans kthehen në Hiddenville. Ndërsa Hank dhe Barb shijojnë rikthimin e tyre, dhe Billy dhe Nora presin një jetë normale në shkollë të mesme, Max dhe Phoebe janë të vendosur të rifitojnë statusin e tyre të superheroit.

The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Thundermans Return
Vlerësimi IMDb 5.1 1,000 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 83 vota

Regjizori

Aktorët

Kira Kosarin isPhoebe Thunderman
Phoebe Thunderman
Jack Griffo isMax Thunderman
Max Thunderman
Addison Riecke isNora Thunderman
Nora Thunderman
Diego Velazquez isBilly Thunderman
Billy Thunderman
Maya Le Clark isChloe Thunderman
Chloe Thunderman
Chris Tallman isHank Thunderman
Hank Thunderman
Rosa Blasi isBarb Thunderman
Barb Thunderman
Dana Snyder isDr. Colosso (voice)
Dr. Colosso (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
The Fall Guy (2024) me Titra Shqip
Pabuya (2023) me Titra Shqip
Encanto (2021) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl (2005) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda 4 (2024) me Titra Shqip
The Abyss (1989) me Titra Shqip
Sniper (2020) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x