Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 822 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip

Red Right Hand (2024) me Titra Shqip

Zoti. Familja. Mbijetesa.Feb. 22, 2024USA111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cash po përpiqet të jetojë një jetë të qetë dhe të ndershme në një qytet të vogël Appalachian. Kur një bos i egër krimi e detyron atë të kthehet në shërbimet e saj, ai shpejt mëson se është i aftë për çdo gjë – madje edhe të vrasë – për të mbrojtur familjen dhe shtëpinë e tij.

Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Right Hand
Vlerësimi IMDb 5.3 847 vota
Vlerësimi TMDb 6.692 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Retreat (2011) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Central Intelligence (2016) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x