Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1714 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3vidmoly.to
The Avengers (2012) me Titra Shqip

The Avengers (2012) me Titra Shqip

Kërkohet një asamble.Apr. 25, 2012United States143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të komploteve të errëta të krijuara nga Loki i frikshëm, Nick Fury (Samuel L. Jackson), drejtori i agjencisë ndërkombëtare të paqes SHIELD, e gjen veten përballë një kërcënimi të ri që rrezikon të rrezikojë të ardhmen e tokës dhe mbijetesën e të gjithë njerëzimit. Për të shmangur skenarin apokaliptik, ai pastaj vendos të thërrasë një njësi krize, të përbërë nga superheronj si Iron Man (Robert Downey Jr.), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) dhe Captain America (Chris Evans), dhe për t’ua besuar atyre çështjen delikate.

The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Avengers
Vlerësimi IMDb 8 1,284,893 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 24,799 vota

Regjizori

Joss Whedon
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Cobie Smulders isMaria Hill
Maria Hill
Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
The Scorpion King (2002) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Hey Arnold! The Jungle Movie (2017) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
An Action Hero (2022) me Titra Shqip
Street Fighter (1994) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Trigger Warning (2024) me Titra Shqip
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x