Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Tin & Tina (2023) me Titra Shqip

Tin & Tina (2023) me Titra Shqip

Mar. 24, 2023Spain119 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aborti traumatik, Lola dhe burri i saj Adolfo adoptojnë Tin dhe Tina, një vëlla dhe motër bukuroshe albino me një edukim ultra-katolik që i bën ata të interpretojnë Biblën e Shenjtë fjalë për fjalë.

Tin & Tina (2023) me Titra Shqip
Tin & Tina (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tin & Tina
Vlerësimi IMDb 5.1 205 vota
Vlerësimi TMDb 6.158 95 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Redirected (2014) me Titra Shqip
The Courier (2024) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
The Wrath of Becky (2023) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Lost River (2015) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
Time Lapse (2014) me Titra Shqip
Chicago Overcoat (2009) me Titra Shqip
The Protector (1985) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published