Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
  • Server 2flaswish.com
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip

Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip

Një planet që po vdes. Një luftë për jetën.Jun. 01, 1984USA105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Admirali Kirk dhe ekuipazhi i tij i anijes rrezikojnë karrierën e tyre duke vjedhur Enterprise-in dhe për t’u kthyer në planetin e kufizuar Genesis për të rimarrë trupin e Spock.

Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek III: The Search for Spock
Vlerësimi IMDb 6.6 84,871 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,239 vota

Regjizori

Leonard Nimoy
Regjizori

Aktorët

William Shatner isAdmiral James T. Kirk
Admiral James T. Kirk
DeForest Kelley isDr. Leonard McCoy
Dr. Leonard McCoy
James Doohan isMontgomery Scott
Montgomery Scott
George Takei isHikaru Sulu
Hikaru Sulu
Walter Koenig isPavel Chekov
Pavel Chekov
Nichelle Nichols isCmdr. Uhura
Cmdr. Uhura
Robin Curtis isLt. Saavik
Lt. Saavik
Mark Lenard isAmbassador Sarek
Ambassador Sarek
Merritt Butrick isDr. David Marcus
Dr. David Marcus
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maid Droid (2023) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Wrath of the Titans (2012) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Valhalla Rising (2009) me Titra Shqip
Sniper 2 (2002) me Titra Shqip
The Spine of Night (2021) me Titra Shqip
Damaged (2024) me Titra Shqip
Fast Charlie (2023) me Titra Shqip
Ride On (2023) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x