Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip

White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip

Nuk është e lehtë të jesh kaq i mirë.Mar. 27, 1992USA115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy lojtarë të basketbollit në rrugë përpiqen të mashtrojnë njëri-tjetrin dhe më pas bashkohen për një rezultat më të madh.

White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal White Men Can't Jump
Vlerësimi IMDb 6.8 97,991 vota
Vlerësimi TMDb 6.619 1,273 vota

Regjizori

Ron Shelton
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clerks III (2022) me Titra Shqip
RV (2006) me Titra Shqip
One Fine Day (1996) me Titra Shqip
All Eyes Off Me (2022) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Spy (2015) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Trap for Cinderella (2013) me Titra Shqip
Hidden Blade (2023) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
The Extra Man (2010) me Titra Shqip
The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x