A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip

A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip

Nov. 14, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 14, 2023
10

Regjizori

Brit Marling
Regjizori

Aktorët

Emma Corrin isDarby Hart
Darby Hart
Brit Marling isLee Andersen
Lee Andersen
Harris Dickinson isBill Farrah
Bill Farrah
Alice Braga isSian Cruise
Sian Cruise
Joan Chen isLu Mei
Lu Mei
Raúl Esparza isDavid Alvarez
David Alvarez
Jermaine Fowler isMartin Mitchell
Martin Mitchell
Ryan J. Haddad isOliver Marwan
Oliver Marwan
Javed Khan isRohan Ravjit
Rohan Ravjit

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Inteligjentja amatore dhe hakeri i teknologjisë Gen Z, Darby Hart dhe tetë të ftuar të tjerë ftohen nga një miliarder i izoluar për të marrë pjesë në një vendstrehim në një vend të largët. Kur një nga të ftuarit e tjerë gjendet i vdekur, Darby duhet të përdorë aftësitë e saj për të provuar se ishte vrasje përpara se vrasësi të marrë një jetë tjetër.

A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Murder at the End of the World
Vlerësimi TMDb 7.169 153 vota
Transmetuar në dt: Nov. 14, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 19, 2023
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unwanted (2023) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
Cocaine Coast (2018) me Titra Shqip
Fake Profile (2023) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Absentia (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x