Dr. Death (2021) me Titra Shqip

Dr. Death (2021) me Titra Shqip

Jul. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 21, 2023
10
1Sezoni 1 Jul. 15, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Edgar Ramírez isDr. Paolo Macchiarini
Dr. Paolo Macchiarini
Mandy Moore isBenita Alexander
Benita Alexander
Ashley Madekwe isDr. Ana Lasbrey
Dr. Ana Lasbrey
Gustaf Hammarsten isDr. Svensson
Dr. Svensson
Luke Kirby isDr. Nathan Gamelli
Dr. Nathan Gamelli

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një seri antologjike që ndjek një histori të re të krimit të vërtetë mjekësor çdo sezon. Bazuar në podkastin me të njëjtin emër.

Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dr. Death
Vlerësimi TMDb 7.313 142 vota
Transmetuar në dt: Jul. 15, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 21, 2023
Sezone 2
Episodet 16
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Messiah (2020) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
New Amsterdam (2018) me Titra Shqip
Britannia (2018) me Titra Shqip
The Informant (2022) me Titra Shqip
The Borgias (2011) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x