BEEF (2023) me Titra Shqip

BEEF (2023) me Titra Shqip

Apr. 06, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 06, 2023
10

Regjizori

Lee Sung-jin
Regjizori

Aktorët

Steven Yeun isDanny Cho
Danny Cho
Ali Wong isAmy Lau
Amy Lau
Joseph Lee isGeorge Nakai
George Nakai
Young Mazino isPaul Cho
Paul Cho
David Choe isIsaac Cho
Isaac Cho
Patti Yasutake isFumi Nakai
Fumi Nakai

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një incident rrugor mes dy të panjohurve – një kontraktori të dështuar dhe një sipërmarrëseje të paplotësuar – ndez një grindje që nxjerr në pah impulset e tyre më të errëta.

BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal BEEF
Vlerësimi TMDb 7.845 242 vota
Transmetuar në dt: Apr. 06, 2023
Përfunduar në dt: Apr. 06, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip
Fatal Attraction (2023) me Titra Shqip
Beforeigners (2019) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x