Black Monday (2019) me Titra Shqip

Black Monday (2019) me Titra Shqip

Jan. 20, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 May. 23, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 15, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 20, 2019
10

Regjizori

David Caspe
Regjizori

Aktorët

Don Cheadle isMaurice 'Mo' Monroe
Maurice 'Mo' Monroe
Andrew Rannells isBlair Pfaff
Blair Pfaff
Regina Hall isDawn Darcy
Dawn Darcy
Paul Scheer isKeith Shankar
Keith Shankar
Casey Wilson isTiffany 'Tiff' Georgina
Tiffany 'Tiff' Georgina

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një udhëtim mbrapa në kohë, në 19 tetor 1987 – i njohur ndryshe si e hëna e zezë, rrëzimi më i keq i bursës në historinë e Wall Street – kjo është historia se si një grup të huajsh pushtuan klubin e djemve të vjetër të Wall Street dhe përfunduan duke rrëzuar sistemin financiar më të madh në botë, një limuzinë Lamborghini, festa e ditëlindjes së Don Henley dhe tavani prej xhami.

Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Monday
Vlerësimi TMDb 7.255 51 vota
Transmetuar në dt: Jan. 20, 2019
Përfunduar në dt: Aug. 01, 2021
Sezone 3
Episodet 30
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crooks (2024) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Longmire (2012) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Dietland (2018)
The Artful Dodger (2023) me Titra Shqip
Injustice (2011)
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x