Blocco 181 (2022) me Titra Shqip

Blocco 181 (2022) me Titra Shqip

May. 20, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 20, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Të vendosur në komunitetet multi-etnike në periferi të Milanos, tre adoleshentë rriten dhe përballen me dashurinë, konfliktet e brezave, emancipimin e femrës dhe, mbi të gjitha, luftën për pushtet.

Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blocco 181
Vlerësimi TMDb 6.2 7 vota
Transmetuar në dt: May. 20, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clickbait (2021) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Silo (2023) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Grease: Rise of the Pink Ladies (2023) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Chernobyl (2019) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x