Tracker (2024) me Titra Shqip

Tracker (2024) me Titra Shqip

Feb. 11, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 11, 2024
10

Regjizori

Ben Winters
Regjizori

Aktorët

Justin Hartley isColter Shaw
Colter Shaw
Robin Weigert isTeddi Bruin
Teddi Bruin
Abby McEnany isVelma Bruin
Velma Bruin
Eric Graise isBob Exley
Bob Exley
Fiona Rene isReenie Greene
Reenie Greene

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ujku i vetmuar mbijetues, Colter Shaw, endet në vend si një “kërkues shpërblimesh”, duke përdorur aftësitë e tij eksperte të gjurmimit për të ndihmuar qytetarët privatë dhe forcat e rendit të zgjidhin të gjitha llojet e mistereve, ndërsa lufton me familjen e tij të copëtuar.

Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tracker
Vlerësimi TMDb 7.457 35 vota
Transmetuar në dt: Feb. 11, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 31, 2024
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
Marvel’s Jessica Jones (2015) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Caliphate (2020) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
SMILF (2017) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x