Sex/Life (2021) me Titra Shqip

Sex/Life (2021) me Titra Shqip

Jun. 25, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 19 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 25, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Sarah Shahi isBillie Connelly
Billie Connelly
Adam Demos isBrad Simon
Brad Simon
Mike Vogel isCooper Connelly
Cooper Connelly
Margaret Odette isSasha Snow
Sasha Snow
Li Jun Li isFrancesca
Francesca

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Më klasikja e rrugëve personale është subjekti i serisë amerikane, e cila ka lindur si një transpozim i romanit 44 kapituj mbi 4 burra nga BB Easton, por amplifikon karakterin e tij dramatik duke zbehur tonin e ndritshëm dhe vetë-përçmues mbi të cilin versioni letrar u bazua.

 

 

Sex/Life – për çfarë bëhet fjalë?

Billie kishte një dashuri dhe jetë seksuale shumë të hapur, të papërmbajtur dhe të larmishme, kjo para se të binte në dashuri me burrin që vendosi të martohej dhe me të cilin vendosi të kishte fëmijë. Por takimi me një ish të saj i kthen pasionet dhe dëshirat që ajo mendonte se i kishte kapërcyer, gjatë martesës. Në pamundësi për të shpjeguar ngatërresat e saj dhe konfuzionin e saj me burrin e saj, ajo përfundon duke shkruar aventurat e saj të kaluara në një ditar, pavarësisht se sa e kaluara dhe e tashmja mund të rrezikojnë

Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex/Life
Vlerësimi TMDb 7.2 513 vota
Transmetuar në dt: Jun. 25, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

The Mosquito Coast 2021
Tell Me a Story 2018
Injustice (2011)
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
Joe Pickett (2021) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
Lodge 49 (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x