Banshee (2013) me Titra Shqip

Banshee (2013) me Titra Shqip

Jan. 11, 2013
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Apr. 02, 2016
10
3Sezoni 3 Jan. 10, 2015
10
2Sezoni 2 Jan. 11, 2014
10
1Sezoni 1 Jan. 12, 2013
10

Regjizori

Aktorët

Antony Starr isLucas Hood
Lucas Hood
Ivana Miličević isAnastasia / Carrie Hopewell
Anastasia / Carrie Hopewell
Ulrich Thomsen isKai Proctor
Kai Proctor
Frankie Faison isSugar Bates
Sugar Bates
Matthew Rauch isClay Burton
Clay Burton
Lili Simmons isRebecca Bowman
Rebecca Bowman
Matt Servitto isDeputy Brock Lotus
Deputy Brock Lotus
Ryann Shane isDeva Hopewell
Deva Hopewell
Tom Pelphrey isKurt Bunker
Kurt Bunker

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Banshee është një seri televizive dramatike amerikane e vendosur në një qytet të vogël në shtetin e Amishëve të Pensilvanisë dhe paraqet një ish të dënuar enigmatik që zvëndëson një sherif të vrarë, i cili imponon markën e tij të drejtësisë, ndërkohë që përgatit plane që u shërbejnë interesave të tij.

Banshee (2013) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Banshee
Vlerësimi TMDb 7.968 1,086 vota
Transmetuar në dt: Jan. 11, 2013
Përfunduar në dt: May. 20, 2016
Sezone 4
Episodet 38
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Foundation (2021) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
VIVANT (2023) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x