Dark Matter (2024) me Titra Shqip

Dark Matter (2024) me Titra Shqip

May. 07, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 07, 2024
10

Regjizori

Blake Crouch
Regjizori

Aktorët

Joel Edgerton isJason Dessen / Jason2
Jason Dessen / Jason2
Jennifer Connelly isDaniela Dessen
Daniela Dessen
Alice Braga isAmanda Lucas
Amanda Lucas
Jimmi Simpson isRyan Holder
Ryan Holder
Dayo Okeniyi isLeighton Vance
Leighton Vance
Oakes Fegley isCharlie Dessen
Charlie Dessen

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jason Dessen është rrëmbyer në një version alternativ të jetës së tij. Për t’u rikthyer në familjen e tij të vërtetë, ai nis një udhëtim të mundimshëm për t’i shpëtuar ata nga armiku më i tmerrshëm që mund të imagjinohet: ai vetë.

Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Matter
Vlerësimi TMDb 8.288 26 vota
Transmetuar në dt: May. 07, 2024
Përfunduar në dt: May. 07, 2024
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Song of the Bandits (2023) me Titra Shqip
House of Lies (2012) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Gangs of Oslo (2023) me Titra Shqip
Extant 2014
Kin (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x