Island (2022) me Titra Shqip

Island (2022) me Titra Shqip

Dec. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 May. 21, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Dec. 30, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lee Da-hee isWon Mi-ho
Won Mi-ho
Sung Joon isGoongtan
Goongtan
Goh Doo-shim isGeum Baek-joo
Geum Baek-joo
Oh Gwang-rok isMi-ho's butler
Mi-ho's butler
Chung Su-bin isLee Su-ryun
Lee Su-ryun
Yu Seung-ok isHan Su-jin
Han Su-jin

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ishulli Jeju është pushtuar nga shpirtrat e këqij. Një ekzorcist, prift dhe trashëgimtare chaebol janë të destinuar të luftojnë kundër shpirtrave të këqij që përpiqen t’i japin fund botës.

Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 아일랜드
Vlerësimi TMDb 7.896 24 vota
Transmetuar në dt: Dec. 30, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 03, 2023
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Water (2022) me Titra Shqip
Scoop (2023) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
The Diplomat (2023) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
True Beauty 2020
The Winner (2023) me Titra Shqip
No Escape (2023) me Titra Shqip
Carnival Row (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x