Knuckles (2024) me Titra Shqip

Knuckles (2024) me Titra Shqip

Apr. 26, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 26, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Idris Elba isKnuckles the Echidna (voice)
Knuckles the Echidna (voice)
Adam Pally isWade Whipple
Wade Whipple

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Knuckles nis një udhëtim qesharak dhe plot aksion të zbulimit të vetvetes ndërsa pranon të trajnojë Uejdin si të mbrojturin e tij dhe t’i mësojë rrugët e luftëtarit Echidna.

Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knuckles
Vlerësimi TMDb 7.8 127 vota
Transmetuar në dt: Apr. 26, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 26, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Blood Coast (2023) me Titra Shqip
Patrick Melrose (2018) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Welcome to Utmark (2021) me Titra Shqip
The New Legends of Monkey (2018) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x