Ruxx (2022) me Titra Shqip

Ruxx (2022) me Titra Shqip

Mar. 08, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 08, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Planet e besueshme të 30-vjeçares Rux për t’u larguar nga Bukureshti për t’u bashkuar me të dashurin e saj në distancë në LA, prishen kur shefi i saj e cakton atë në garën për kryebashkiak të gruas së tij dhe e bashkon me një kolege që i di të gjitha.

Ruxx (2022) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ruxx
Vlerësimi TMDb 5.333 6 vota
Transmetuar në dt: Mar. 08, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 15, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Lifeline (2017) me Titra Shqip
Just Another Immigrant (2018) me Titra Shqip
Lust (2022) me Titra Shqip
Drunk History (2015) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Foundation (2021) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x