Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip

Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip

Sep. 24, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Feb. 19, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Oct. 01, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Dec. 04, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 27, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 24, 2018
10

Regjizori

Aktorët

Jay Hernandez isThomas Magnum
Thomas Magnum
Perdita Weeks isJuliet Higgins
Juliet Higgins
Zachary Knighton isOrville “Rick” Wright
Orville “Rick” Wright
Stephen Hill isTheodore “T.C.” Calvin
Theodore “T.C.” Calvin
Tim Kang isDet. Gordon Katsumoto
Det. Gordon Katsumoto
Amy Hill isTeuila
Teuila "Kumu" Tuileta

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Thomas Magnum, një ish SEAL i dekoruar i Marinës, kthehet në shtëpi nga Afganistani dhe zbaton aftësitë e tij ushtarake për t’u bërë një hetues privat në Hawaii duke marrë punë që askush tjetër nuk do – me ndihmën e kolegëve veteranë T.C. Calvin dhe Rick Wright dhe ish-agjentja e MI:6, Juliet Higgins.

Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Magnum P.I.
Vlerësimi TMDb 7.6 264 vota
Transmetuar në dt: Sep. 24, 2018
Përfunduar në dt: Jan. 03, 2024
Sezone 5
Episodet 96
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Fidelity (2020) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x