Dreamland (2023) me Titra Shqip

Dreamland (2023) me Titra Shqip

Apr. 06, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 06, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në qytetin e Margate, motra e madhe Trish është shtatzënë dhe pret një vajzë. Motrat e saj Clare dhe Leila mblidhen rreth saj me nënën e tyre. Por motra tjetër Mel bën një kthim të papritur që kërcënon të destabilizojë të gjithë familjen.

Dreamland (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dreamland
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota
Transmetuar në dt: Apr. 06, 2023
Përfunduar në dt: Apr. 06, 2023
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Coast (2023) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Piruet (2005) Serial Shqiptar
Crooks (2024) me Titra Shqip
Happiness (2021) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Dark Matter (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x