Clarice (2021) me Titra Shqip

Clarice (2021) me Titra Shqip

Feb. 11, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 11, 2021
10

Regjizori

Alex Kurtzman
Regjizori

Aktorët

Rebecca Breeds isClarice Starling
Clarice Starling
Nick Sandow isMurray Clarke
Murray Clarke
Michael Cudlitz isPaul Krendler
Paul Krendler
Lucca De Oliveira isTomas Esquivel
Tomas Esquivel
Devyn A. Tyler isArdelia Mapp
Ardelia Mapp

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1993, gjashtë muaj pas ngjarjeve të The Silence of the Lambs, agjentja e FBI-së Clarice Starling kthehet në fushë për të ndjekur vrasës serialë dhe grabitqarë seksualë ndërsa lundronte në botën politike të Uashingtonit D.C.

Clarice (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clarice
Vlerësimi TMDb 6.991 221 vota
Transmetuar në dt: Feb. 11, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 13
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Touch (2012) me Titra Shqip
New Amsterdam (2018) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
New Bandits (2023) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
Shattered Destinies (2018) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
Parasyte: The Grey (2024) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x