Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 753 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
  • Server 2asnwish.com
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip

The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip

Për të hyrë në mendjen e një vrasësi, ajo duhet të sfidojë mendjen e një të çmenduri.Feb. 01, 1991United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Clarice Starling është një nga studentët më të mirë në akademinë e trajnimit të FBI-së. Jack Crawford dëshiron që Clarice të intervistojë Dr. Hannibal Lecter, një psikiatër i shkëlqyer, i cili është gjithashtu një psikopat i dhunshëm, duke shërbyer jetën pas hekurave për veprime të ndryshme vrasjesh dhe kanibalizmi. Crawford beson se Lecter mund të ketë njohuri për një çështje dhe se Starling, si një grua e re tërheqëse, mund të jetë një karrem i shkëlqyer për ta tërhequr atë.

The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Silence of the Lambs
Vlerësimi IMDb 8.6 1,301,877 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 11,973 vota

Regjizori

Aktorët

Jodie Foster isClarice M. Starling
Clarice M. Starling
Anthony Hopkins isDr. Hannibal Lecter
Dr. Hannibal Lecter
Scott Glenn isJack Crawford
Jack Crawford
Ted Levine isJame 'Buffalo Bill' Gumb
Jame 'Buffalo Bill' Gumb
Anthony Heald isDr. Frederick Chilton
Dr. Frederick Chilton
Brooke Smith isCatherine Martin
Catherine Martin
Diane Baker isSenator Ruth Martin
Senator Ruth Martin
Kasi Lemmons isArdelia Mapp
Ardelia Mapp
Frankie Faison isBarney Matthews
Barney Matthews
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Hunting Souls (2022) me Titra Shqip
Only Mine (2019) me Titra Shqip
Inch’Allah (2012) me Titra Shqip
Spaceman (2024) me Titra Shqip
The Long Game (2024) me Titra Shqip
Compulsion (2016) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
The Integrity of Joseph Chambers (2023) me Titra Shqip
Nuclear (2019) me Titra Shqip
Drishyam (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x